PROFIL FIRMY

Naše společnost se zabývá výrobou firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a jiných reklamních prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu. Specializujeme se na výrobu regálů, stojanů a pokladních zón ve velkých množstvích. Zároveň pracujeme na jednorázových zakázkách se specifickými požadavky na design, technické řešení nebo inovativnost. V případě, že zákazník má pouze mlhavou představu o finálním produktu, naše vývojové oddělení vypracuje několik návrhů v podobě skic a teprve varianta, která bezezbytku splňuje požadavky na estetiku, užitnou hodnotu a v neposlední řadě i cenu, je dále rozpracovávána do podoby výkresů. Dlouholetá zkušenost našich pracovníků je zárukou nejen designově povedeného, ale hlavně funkčního výrobku. Důkazem toho jsou zakázky, opakovaně realizované pro velké prodejní řetězce, nadnárodní společnosti z oblasti prodeje potravin nebo řetězce hyper a supermarketů.

Vedle tohoto typu výrobků nabízíme také nepřeberné množství výrobků z takzvaného „drátěného programu“. Jsou to vzdušně působící a designově nestárnoucí koše, držáky, sítě, háčky, stojany nebo police. Od vzniku společnosti v roce 1978 neustále zdokonalujeme naše know-how, konstrukční i technologické možnosti dle stále se zvyšujících požadavků zákazníka.

Třetí výrobní oblastí je produkce prvků pro skladové systémy. Jedná se o výrobu těžkých a rozměrných ochranných patek, ochranných rámů, sítí, příčníků a dalších komponentů.

Také díky diverzifikaci do tří na sobě relativně nezávislých oblastí je Feroplast stabilní společností. Samotná diverzifikace by ovšem nepostačovala, nutností je také mimo jiné trvale vysoká technologická úroveň strojního parku. Průběžně investujeme do nových technologických zařízení, inovujeme technologie i výrobní postupy.

Nedílnou součástí designu vyráběných produktů je také jejich povrchová úprava. Feroplast je vybaven polévací linkou na provádění povrchové úpravy polyetylénem a polyamidem. V roce 1996 byla založena dceřiná společnost FEROLAK, která provádí povrchovou úpravu práškovými plasty. Barevná škála je téměř neomezená a umožňuje plnit zákazníkům jejich přání i v těch nejmenších detailech.

Hlavním cílem managementu je kvalitně řídit a zdokonalovat služby pro maximální spokojenost zákazníka.

 

Certifikáty a ocenění

Společnost FEROPLAST spol. s r.o. získala třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku 2011 Kraje Vysočina.

FEROPLAST spol. s r.o. také disponuje certifikátem, který prokazuje shodu procesu svařování s normou - certifikačním schématem ČSN EN ISO 3834-2:2006 v následujícím rozsahu: Výroba firemních stojanů, vybavení prodejen a skladů.

Certifikát i ocenění si můžete prohlédnout v příloze.


       


 

 

Reference

PEPSI Nestlé  DANONE  KRAFT  Gilette Duracell
Sokolohradská 1676
583 01 Chotěboř
Česká republika